Organizacja szkoleń dla Jednostek Samorządu Terytorialnego w ramach projektu ,,Dostępny samorząd 2.0”

  • Numer postępowania BF-WZP-2374-1-15-DFE-TP-BS/2026
  • Typ postępowania Usługi społeczne krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-07-16

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-22 12:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-22 12:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-10 12:53
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-10 12:53 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-07-10 12:53 220 KB
    icon Specyfikacja_Warunków_Zamówienia_(SWZ).pdf 2026-07-10 12:53 1.44 MB
    icon Zał._nr_1_do_SWZ_-_Projekt_Umowy.PDF 2026-07-10 12:53 869 KB
    icon Zał._nr_1_do_Projektu_Umowy_-_OPZ.pdf 2026-07-10 12:53 750 KB
    icon Zał._nr_2_do_SWZ_–_Ośw._z_art._117_ust._4_Pzp.DOCX 2026-07-10 12:53 88 KB
    icon Zał._nr_3_do_SWZ_-_Ośw.o_braku_podstaw_wykl_i_spełn._warunków_udziału.DOCX 2026-07-10 12:53 82 KB
    icon Zał._nr_4_do_SWZ_-_Wykaz_usług.DOCX 2026-07-10 12:53 96 KB
    icon Zał._nr_5_do_SWZ_-_Ośw._aktualność.DOCX 2026-07-10 12:53 74 KB
    icon Zał._nr_6_do_SWZ__Ośw._brak_podstaw_ustawa_sankcyjna.DOCX 2026-07-10 12:53 79 KB
    icon Zał._nr_7_do_SWZ_-_Formularz_Oferta.DOCX 2026-07-10 12:53 156 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2026-07-17 14:18 39 KB
    icon Zmiana_SWZ_-_zmiana_TSO_i_TZO.pdf 2026-07-17 14:21 395 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa